• како

ВИДЕО | Не ви е потребна цедалка, ниту нож: Најдобриот трик за цедење на лимонот за само неколку секунди!

Сакате свежа лимонада која ќе ве освежи во летните денови, но цедењето на лимонот не ви оди од рака? Без грижа, на интернет се појави супер трик за кој веруваме дека многумина ќе го употребуваат. Пробајте го трикот со кој, без помагала во вид на нож или цедалка, ќе го исцедите лимонот за неколку секунди. …

ВИДЕО | Не ви е потребна цедалка, ниту нож: Најдобриот трик за цедење на лимонот за само неколку секунди! Read More »