• инфлуенсерка

ФОТО | Кејти Стурино го копира модниот изглед на бројни познати дами: Плус – сајз инфуенсерка која инспирира

Позната плус – сајз блогерка и инфлуенсерка, Кејти Стурино секојдневно ги воодушевува своите бројни следбеници кога е модниот стил во прашање.   View this post on Instagram   A post shared by Katie Sturino (@katiesturino) Вечниот проблеми на секоја жена, вишокот килограми и правилата кои доаѓаат од модниот свет совршено ги сплоти во нејзините модни …

ФОТО | Кејти Стурино го копира модниот изглед на бројни познати дами: Плус – сајз инфуенсерка која инспирира Read More »