• илон маск

Илон Маск и Грајмс се разделуваат по тригодишна врска

Илон Маск и Грајмс се разделуваат по три години, пренесува „Page Six“. Маск за странските медиуми изјави дека сè уште е во добри односи со Грајмс и заедно се грижат за нивниот едногодишен син X Æ A-Xii.   View this post on Instagram   A post shared by @elonmusk „Сè уште се сакаме, често се …

Илон Маск и Грајмс се разделуваат по тригодишна врска Read More »