• игра на тронови

ФОТО: Ме силуваше и ме сечеше по гениталиите: Ѕвездата на „Игра на тронови“ го тужи Мерилин Менсон

Британската актерка Есме Бјанко, позната по улогата на Рос во „Игра на тронови“, во петокот поднесе тужба против Мерилин Менсон во која таа тврди дека ја силувал и насилно се однесувал кон неа. Таа е 15-та жена што го обвини славниот музичар за сексуално злоставување. Бјанко тврди дека Менсон (со вистинско име Брајан Ворнер) ја …

ФОТО: Ме силуваше и ме сечеше по гениталиите: Ѕвездата на „Игра на тронови“ го тужи Мерилин Менсон Read More »