• фелисити хофман

ФОТО: „Очајната домаќинка“ се тестира за корона на сред улица

Актерката Фелисити Хафман, најпознатата по улогата на Линет во серијата „Очајни домаќинки“, е фотографирана како на сред улица во Лос Анџелес се тестира за коронавирус. Таа го запре својот автомобил покрај една болница во Лос Анџелес, а здравствениот работник и зема брис од носот и грлото додека таа престојуваше во својот автомобил. Таа не е …

ФОТО: „Очајната домаќинка“ се тестира за корона на сред улица Read More »