Северина на премиерата на „Игра на тронови“

Балканската музичка ѕвезда заедно со нејзиниот сопруг Игор беа на премиерата на првата епизода од „Игра на тронови“. Таму Северина се запозна со голем дел од ѕвездите на серијата, меѓу кои и Емилија Клерк која ја глуми Денерис и Софи Тарнер, која ја гледаме во улогата на Санса Старк. „Мајката на змејовите… Денерис Таргарен“, напиша …

Северина на премиерата на „Игра на тронови“ Read More »