• екипа

ФОТО | Најјакото селфи на светот: Ваква екипа нема никаде!

Актерот Силвестер Сталоне објави видео снимка на својот Инстаграм профил, која ја нарече „најјакото селфи“ бидејќи во истиот кадар се наоѓаат некои од најголемите актерски имиња во Холивуд. „Екипа каква што нема никаде. Ќе ми недостасува оваа група на луѓе“, напиша актерот покрај видеото кое за помалку од 24 часа собра повеќе од 3 милиони …

ФОТО | Најјакото селфи на светот: Ваква екипа нема никаде! Read More »