• џенифер анистон

Џенифер Анистон желна за љубов: Мислам дека сум подготвена да се споделам себеси со некој друг

Актерката Џенифер Анистон извести дека е „сингл“, но конечно е подготвена да се врати во игра и е отворена за нова љубов. Ѕвездата од „Пријатели“ која вообичаено е доста тајна кога станува збор за нејзината приватен живот, се отвори за својот став кон љубовта во моментов. Анистон, која се раздели од нејзиниот поранешен маж Џастин …

Џенифер Анистон желна за љубов: Мислам дека сум подготвена да се споделам себеси со некој друг Read More »