• даниел крејг

ФОТО | „No Time To Die“: Конечно премиера на долгоочекуваниот Џејмс Бонд

25-тото филмско издание на легендарниот Џејмс Бонд насловено „No Time To Die“ ја имаше својата долгоочекувана премиера во „Royal Albert Hall“ во Лондон. На црвениот килим на светската премиера на филмот зачекорија актерите Даниел Крег, Рами Малек и Лашана Линч кои се појавуваат во главните улоги.   View this post on Instagram   A post …

ФОТО | „No Time To Die“: Конечно премиера на долгоочекуваниот Џејмс Бонд Read More »