• болка

По итната хоспитализација се огласи Роберт Де Ниро: Се срушив од болка!

Бидејќи во следните три недели тој нема термини за снимање, се верува дека ќе може целосно да се опорави… Роберт Де Ниро за првпат се јави по повредата на ногата на снимањето на филмот „Killers of the Flower Moon“, на Мартин Скорсезе, за која беше итно хоспитализиран. Славниот актер истакна дека секој маж, кој е постар …

По итната хоспитализација се огласи Роберт Де Ниро: Се срушив од болка! Read More »