• бодрум

ФОТО | Лила како морска сирена: Познатата водителка позира на карпите покрај мирното море во Бодрум

Познатата македонска водителка Лила овие тропски денови ги поминува во познатото турско летувалиште Бодрум. Лила на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа, како од убавините на Бодрум, така и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека.   View this post on Instagram   A post …

ФОТО | Лила како морска сирена: Познатата водителка позира на карпите покрај мирното море во Бодрум Read More »