• блерим

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО)

Поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Блерим Џемаили, кој потекнува од Тетово, повторно го привлече вниманието на „жолтиот печат“.   View this post on Instagram   ?? #erjonasulejmani A post shared by Erjona Sulejmani (@erjona_sulejmani) on Jun 8, 2019 at 4:49am PDT Станува збор за Ерјона Сулејмани. На почетокот таа беше позната како сопруга на …

СЕ РАЗГОЛЕ поранешната тетовска невеста (ФОТО) Read More »