• благодарност

Вучиќ им се заблагодари на граѓаните за поддршката (ВИДЕО)

Српскиот претседател Александар Вучиќ им се заблагодари на сите граѓани во земјата за нивната поддршка за време на преговорите во Вашингтон, кој за резултат го дадоа договор за норнализација на економските односи со Приштина. Вучиќ на Инстаграм напиша дека Србија зад себе има важни економски и билатерални разговори. View this post on Instagram "Srbija je …

Вучиќ им се заблагодари на граѓаните за поддршката (ВИДЕО) Read More »