• бизарно

ВИДЕО | Бизарните совети на Гвинет Палтроу за здравје и убавина: Актерката е демантирана од НАСА и бројни дерматолози

„Кралицата на бизарните производи“ и методи за разубавување и за здравје, повторно се најде на удар на стручњаците, овој пат поради својата рутина за нега на кожата што ја снимила за магазинот „Вог“. И НАСА ја демантираше актерката Иако повеќето луѓе знаат дека советите на холивудската актерка Гвинет Палтроу знаат да бидат  бизарни и дека …

ВИДЕО | Бизарните совети на Гвинет Палтроу за здравје и убавина: Актерката е демантирана од НАСА и бројни дерматолози Read More »