• били ајлиш

ФОТО | Били Ајлиш и Најк издизајнираа нови „одржливи“ патики

Били Ајлиш и Најк повторно се здружија за дизајнирање на нова колекција на одржливи патики. Пејачката договори нова соработка со гигантот за патики за два нови Air Jordan модели кои се стопроцентно вегански и се изработени од 20 проценти рециклирани материјали. Монохроматските патики доаѓаат во неон зелена и беж боја, двете бои кои се карактеристични …

ФОТО | Били Ајлиш и Најк издизајнираа нови „одржливи“ патики Read More »