• бенфика

ВИДЕО: Се „тресе“ клупата на Куман, Манчестер јунајтед го слави Роналдо

Нови возбудувања вечерва во фудбалската Лига на шампионите, продолжуваат лошите резултати на Барселона предводена од холандскиот тренер Роналд Куман кој дефинитивно ќе наиде уште поголем притисок и можно е дури во следниот период да добие отказ, но засега се останува на шпекулации. Каталонците повторно ги разочараа своите навивачи, овојпат со убедлив пораз во Португалија од …

ВИДЕО: Се „тресе“ клупата на Куман, Манчестер јунајтед го слави Роналдо Read More »