• бебето

Отриени детали за бебето на Наоми Кемпбел: Посвојување или сурогат мајка, еве која е вистината и со кој ќе го одгледува!

Како што тврди извор близок на славната манекенка, Наоми живее во Америка со партнерот кој го крие од јавноста и е пресреќна поради раѓањето на својата наследничка. Британскиот супермодел Наоми Кемпбел (50) ги изненади корисниците на Инстаграм кога пред 2 дена објави дека станала мајка за првпат на 50 годишна возраст.   View this post …

Отриени детали за бебето на Наоми Кемпбел: Посвојување или сурогат мајка, еве која е вистината и со кој ќе го одгледува! Read More »