• актерка

Џенифер Лоренс е бремена! На славната актерка ѝ се оствари најголемата желба

Оскаровката Џенифер Лоренс (31) е бремена! Актерката и нејзиниот сопруг Кук Маруни го очекуваат своето прво дете, потврди нејзината претставничка за магазинот „Пипл“. Актерката уште претходно најави дека еден ден би сакала да основа свое семејство. – Дефинитивно би сакала да бидам мајка. Замислувам дека ќе имам деца, а тогаш мојот живот ќе биде исполнет …

Џенифер Лоренс е бремена! На славната актерка ѝ се оствари најголемата желба Read More »