• ферари

ФОТО: Златан Ибрахимовиќ за роденден се почести со автомобил вреден 450.000 евра кој е произведен во само 499 примероци

Фудбалерот на Милан, Златан Ибрахимовиќ вчера во Милано во друштво на блиски пријатели го прослави 40 роденден, но и понатаму не мисли да стави крај на богатата кариера. Ибрахимовиќ е еден од најдобрите напаѓачи на денешницата, а според него и со 40 години сe чувствува одлично и со нетрпение го очекува настапот за Милан по …

ФОТО: Златан Ибрахимовиќ за роденден се почести со автомобил вреден 450.000 евра кој е произведен во само 499 примероци Read More »