• убавина

ФОТО | Диетата на Лила со бургери: Совршено тело со само еден трик

Познатата водителката и инфлуенсерка на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, прекрасни дестинации и модни комбинации. Можеме да се сложиме дека на Лила буквално се и стои благодарение на виткиот изглед и совршеното тонирано тело.   View this post on Instagram   A post shared by Lila (@lilafilipovska) На една …

ФОТО | Диетата на Лила со бургери: Совршено тело со само еден трик Read More »