• трејлер

ВИДЕО: Погледнете го новиот драматичен трејлер за филмот „Круела“

Дизни штотуку го објави новиот трејлер за својот долгоочекуван филм „Cruella“, во кој главната улога ја толкува актерката Ема Стоун. Ема Стоун ја глуми култната Круела, а новиот игран долгометражен филм зборува за бунтовничките рани денови на озлогласената и модерна негативка, легендарната Круела де Вил. Филмот е сместен во 1970-те во Лондон, во средина на …

ВИДЕО: Погледнете го новиот драматичен трејлер за филмот „Круела“ Read More »