• облека

ФОТО: Луди по белиот костим за капење на Марјана Станојковска

Марјана на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа од летниот одмор и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека. Познатата водителка, лото – девојка и манекенка ужива ло летниот одмор на некоја тајна дестинација, но веруваме дека е во добро друштво.   View this post …

ФОТО: Луди по белиот костим за капење на Марјана Станојковска Read More »