• мода

ФОТО | Дали би платиле 1800 долари за „ќесе чипс“? Погледнете го новиот моден хит на „Баленсијага“

Модниот бренд „Баленсијага“ ја претстави чантата чиј изглед е инспириран од ќесе со чипс на „Lay’s“. Чантата беше претставена неодамна на Модната недела во Париз и чини 1800 долари. Во продажба ќе биде пуштена следното лето. Крајно необичната чанта е достапна во три бои: жолта, црвена и зелена.   View this post on Instagram   …

ФОТО | Дали би платиле 1800 долари за „ќесе чипс“? Погледнете го новиот моден хит на „Баленсијага“ Read More »