• венчавка

ФОТО | Ќерката на Трамп викендов ќе се мажи за милијардер: Кој е идниот зет?

Тифани Трамп (29), ќерката на Доналд Трамп (76) и Марла Мејплс (59), за неколку дена ќе се омажи за египетскиот милијардер Мајкл Булос.   View this post on Instagram   A post shared by Tiffany Ariana Trump (@tiffanytrump) Ќерката на поранешниот претседател на САД организираше прослава за најважниот ден во нејзиниот живот, на која присуствуваа …

ФОТО | Ќерката на Трамп викендов ќе се мажи за милијардер: Кој е идниот зет? Read More »