• барселона

Суарез удри по Куман и екс претседателот Бартомеу: Се однесуваа со мене како да имам 15 години

Барселона одамна не се наоѓала на толку ниски гранки како сега, се наоѓаат на деветтото место во Ла Лига, а во Лигата на шампионите имаат два порази во два натпревари. Како главен виновник за неуспесите, најголем дел од навивачите го посочуваат Роналд Куман кој прашање е дали ќе го дочека крајот на сезоната на клупата. …

Суарез удри по Куман и екс претседателот Бартомеу: Се однесуваа со мене како да имам 15 години Read More »