Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер

Холи Медисон (41) стана позната на јавноста кога се појави во реалното шоу „Девојка од соседството“ како една од девојките на Хју Хефнер, сопственик и основач на „Плејбој“. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber Холи сега снима серија базирана на нејзините мемоари во кои има многу интригантни работи. Во книгата „Долу во зајачката дупка“, …

Исповед на Холи Медисон, поранешна зајачица на „Плејбој“: Му бевме бели робинки на Хју Хефнер Read More »