ФОТО | Лила гола на спална во хотелска соба покажа како изгледа кога ќе се разбуди

Фото: Инстаграм

Познатата македонска водителка Лила Филиповска повторно замина на одмор. За своја летна дестинација го одбра познатото турско летувалиште Бодрум.

Лила на својот инстаграм-профил секојдневно објавува интересни фотографии и видеа, како од убавините на Бодрум, така и од своите летни стајлинзи – интересни костими за капење и комбинации на облека.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)


Овој пат, Лила сподели фотографија од себеси во хотелската соба, целосно гола, полупокриена со јорган.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Покрај фотографијата Лила напишала: „Разбуди се без шминка“.

Лила притоа го покажа своето совршено тело, а со фотографиите ги „полуде“ мажите.

Доволно е да се каже дека водителката со фотографијата ги воодушеви своите обожаватели, па лајковите и коментарите непрекинато се нижат.

Видео на денот