ФОТО | Игор Џамбазов: Откако ја примив кинеската вакцина, нешто чудно ми се случува

игор џамбазов
Фото: Instagram

Актерот и шоумен Игор Џамбазов на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии од неговиот приватен живот, спомени од минатото, поздравува пријатели, поддржува и бодри свои соработници.

Овој пат на инстаграм – профилот на Игор се најде една објава која го привлече вниманието на пошироката  јавност.

Џамбазов со своите фанови сподели фотографија на која може да се забележи „голема промена“ во неговиот изглед.

Откако ја примив кинеската „ваксајна“, нешто чудно ми се случува, стои во описот на објавата.

Уште еднаш во негов стил успеа да ги расположи своите фанови, а во оваа трансформација му помогна неговата партнерка Илина Арсова.

ФОТО | Игор Џамбазов слави роденден: На денешен ден пред 40 години станав полнолетен

Видео на денот