Еве што се крие под шминката: Ева Лонгорија без мејкап не ни наликува на убавицата од црвениот тепих! (ФОТО)

профимедиа

Дека ѕвездите се исти како нас и дека и тие имаат денови кога не изгледаат совршено, покажува фотографијата од Ева Лонгорија.

За појавувањето на познатите личности на јавните места е задолжен цел тим на луѓе, но кога папaраците ќе ги фотографираа на улица тешко дека би ги препознале.

Иако Ева на црвениот тепих секогаш е во топ изание, кога ќе ја тргне шминката сликата е сосема поинаква. Еве како изгледа кога ќе исчезне сета таа сценска шминка…

профимедиа
профимедиа
Видео на денот