Џеј Ло е секси и кога игра дома по тренерки (ВИДЕО)

Џенифер Лопез и во тренерки, боса по дома успеа да ги магепса нејзините фанови со своето џускање. За само неколку часа видеото кое го објави нејзиниот вереник бејзбол играчот Алекс Родригез има повеќе од милион прегледи на Инстаграм.